Kolorowanka – Malowanka: Neymar – Czarodziej Piłki Nożnej

Zapraszamy do zabawy z kolorowanką przedstawiającą Neymara, niezwykle utalentowanego piłkarza, którego umiejętności na boisku robią wrażenie na miłośnikach piłki nożnej na całym świecie.

Pobierz kolorowankę do druku

Pobierz kolorowankę / malowankę do druku | Drukuj Kolorowankę
Pobierz neymar do druku

Hej! Warto pobrać tę kolorowankę z Neymarem, bo to świetna okazja, żeby bawić się i uczyć jednocześnie! Dzięki temu możemy poznać sylwetkę tego wybitnego piłkarza, a jednocześnie rozwijać swoją kreatywność, kiedy będziemy wybierać odpowiednie kolory i malować jego umiejętności na boisku. To doskonała rozrywka dla każdego fana piłki nożnej, a także sposobność, aby spędzić miło czas z rodziną, przyjaciółmi lub samemu. Poza tym, kim nie jest Neymar, czarodziej piłki nożnej, do kogo lepiej się zwrócić, aby ćwiczyć swoje artystyczne umiejętności na rysowaniu? Przekonaj się sam, pobierz kolorowankę i zacznij zabawę!

Szukasz neymar do druku? Kliknij powyżej i wydrukuj!

Hej! Sprawdźcie koniecznie kolorowankę z Neymarem na bazgroszyt.pl i ćwiczcie swoje artystyczne umiejętności, malując tego genialnego piłkarza! A gdy skończycie bawić się z Neymarem, zajrzyjcie tam po więcej świetnych kolorowanek z piłkarzami i innymi sportowcami.

Odkrywaj więcej kolorowanek na stronach Bazgroszyt.pl

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *