Kolorowanka – Malowanka: Radosny Ząbek

Zapraszamy wszystkie dzieci do kreatywnej zabawy z naszą kolorowanką – Radosny Ząbek, który uśmiechem przypomni o dbaniu o zdrowe zęby!

Pobierz kolorowankę do druku

Pobierz kolorowankę / malowankę do druku | Drukuj Kolorowankę
Pobierz ząbek do druku

Dzieciaki, a czy nie macie czasem ochoty na świetną zabawę z kredkami czy mazakami? Mamy dla Was coś wyjątkowego! Ściągnijcie naszą kolorowankę – Radosny Ząbek i dzięki niemu poznacie, jak ważne jest dbanie o zdrowe zęby. Przy okazji świetnie się bawicie, przecież każdy zna moc kreatywności, jaką potrafią dać kolorowe pisaki! A przecież uśmiechnięty ząbek chce Wam przekazać ważną rzecz: o zdrowe zęby warto dbać od najmłodszych lat. Wydrukujcie kolorowankę, pobudźcie swoją wyobraźnię, a może nawet przekonacie rodzeństwo czy kolegów, aby dołączyć do Was w tej wesołej i edukacyjnej zabawie. W końcu radosny ząbek czeka na Was i Wasze wzloty artystyczne!

Szukasz ząbek do druku? Kliknij powyżej i wydrukuj!

Ząbek ząbek, nie czekaj ani chwili dłużej i pobierz naszą kolorowankę Radosny Ząbek, która ucząc dbać o zdrowe zęby, dostarczy mnóstwo dobrej zabawy! A na bazgroszyt.pl czekają na Ciebie jeszcze więcej fantastycznych kolorowanek, sprawdź je koniecznie!

Odkrywaj więcej kolorowanek na stronach Bazgroszyt.pl

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *