Kolorowanka – Malowanka: Wesoły Struś

Przedstawiamy kolorowankę z sympatycznym i uroczym strusiem, który z pewnością przypadnie do gustu dzieciom i wywoła uśmiech na ich twarzach!

Pobierz kolorowankę do druku

Pobierz kolorowankę / malowankę do druku | Drukuj Kolorowankę
Pobierz struś do druku

Czy Wasze pociechy uwielbiają zwierzęta, a zwłaszcza te przesympatyczne i nieco egzotyczne? Jeśli tak, nie mogliście trafić lepiej! Nasza nowa kolorowanka – Malowanka: Wesoły Struś to fantastyczna zabawa dla dzieci, która pozwoli im rozwijać swoje zdolności manualne, poczucie estetyki oraz kreatywność. Co więcej, ten uroczy struś na pewno wywoła uśmiech na twarzach maluchów i przyczyni się do przyjemnego spędzenia czasu. Nie czekajcie dłużej, pobierzcie kolorowankę i zapewnijcie Waszym szkrabom wspaniałą rozrywkę oraz możliwość poznania tego niezwykłego ptaka, jakim jest struś. Wesołego malowania!

Szukasz struś do druku? Kliknij powyżej i wydrukuj!

Hej, struś struś! Wasze pociechy na pewno pokochają naszą nową kolorowankę z wesołym strusiem na bazgroszyt.pl. Przy okazji, nie zapomnijcie sprawdzić pozostałych fantastycznych kolorowanek Zwierzęta, Przyroda i Dla Dzieci, które z pewnością zainteresują Waszych małych artystów!

Odkrywaj więcej kolorowanek na stronach Bazgroszyt.pl

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *